• pompa beczkowa, silniki do pomp beczkowych, grun pumpen
  • pompy beczkowe, pompa, silniki pomp beczkowych
  • pompy do cieczy palnych
  • akcesoria do pomp beczkowych
  • pompy beczkowe zapewniające duże wysokości podnoszenia
  • pompy beczkowe przeznaczone do mieszania cieczy
  • pompy beczkowe do cieczy o średniej lepkości
  • pompy beczkowe, wielostopniowe, pomp-mieszarki, pompy wielostopniowe


Zambelli został założony w 1888 roku przez Josepha Zambelli, kowala, którego pomysłowość i umiejętności pozwoliły mu utorować drogę do dużego projektu. Od samego początku Zambelli zajmowało się produkcją pomp i akcesoriów do natrysku. Zambelli może pochwalić się wspaniałą przeszłością, której wyrazem są wszystkie pochwały i uznanie, które gromadzą się od wczesnych lat '900. Tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

W październiku 2001 r. Zambelli został kupiony przez braci Raffaele, Lorenzo i Ivo Pillan z uznanej firmy z tego samego sektora, Enotecnica Pillan, której produkcja skierowana jest przede wszystkim do małych i średnich winiarni.
Nowi właściciele są bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowani, aby zachować nazwę Zambelli z wyborami, które mają na celu:
- Produkcję wysokiej jakości maszyn
- Stopniowe rozszerzanie zakresu produktów
- Nacisk na technologię, która spełnia wymagania międzynarodowego rynku ekspansji.

Od 2005 roku Zambelli stał się Zambelli Enotech, nazwa zmienia się, ale tradycja i marka pozostają niezmienione.
Obecnie Zambelli Enotech produkuje szeroką gamę produktów do produkcji wina, które obejmują pompy, filtry, destemery, lodówki, prasy pionowe i pneumatyczne, półautomatyczne linie rozlewnicze i inne urządzenia dla enologii, do przetwarzania owoców i ekstrakcji na zimno oleju z oliwek. Obecnie produkty Zambelli Enotech są doceniane zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie.
Zambelli Enotech eksportuje do różnych miejsc na świecie; uzyskanie tych doskonałych wyników jest bodźcem do rozwoju dla firmy, która zawsze była w stanie zachować tempo przy zachodzących na rynku zmianach.