• pompa beczkowa, silniki do pomp beczkowych, grun pumpen
  • pompy beczkowe, pompa, silniki pomp beczkowych
  • pompy do cieczy palnych
  • akcesoria do pomp beczkowych
  • pompy beczkowe zapewniające duże wysokości podnoszenia
  • pompy beczkowe przeznaczone do mieszania cieczy
  • pompy beczkowe do cieczy o średniej lepkości
  • pompy beczkowe, wielostopniowe, pomp-mieszarki, pompy wielostopniowe


Dyspensery do piwa Beerjet

Do oferty dyspenserów do wina, przedstawiamy również dyspensery do piwa. Jest to urządzenie w pełni zautomatyzowane, które jest w stanie rozlać w ciągu 7 sekund 6 x 0,5 l piwa, dając za każdym razem tą samą ilość i jakoś piwa. Zaczynając od kufla a kończąc na kubkach jednorazowego użytku od 0,2 l do 1 l, cały proces nalewania odbywa się przy pomocy jednego przycisku.

W ofercie posiadamy urządzenia na 2, 4 lub 6 kubków w wersji do domu, do restauracji oraz wersję mobilną na stadiony, koncerty i inne wydarzenia.

 Dyspenser Beerjet 2

Urządzenie w pełni zautomatyzowane do wszystkich rodzajów piw, mieszcząca wszystkie popularne rozmiary kufli czy kubków. Zaletą tego urządzenia jest fakty że mogą rozlewać piwo w dwóch różnych objętościach w tym samym czasie. Krany są wyposażone w automatyczny system kontroli ilości nalewanego piwa. Całe urządzenie jest obsługiwane przy pomocy aplikacji mobilnej.

 Dyspenser Beerjet 4 i Beerjet 4 mobile

Urządzenia nadają do zainstalowania na stadionach oraz  występuje w wersji mobilnej z 4 dozownikami. Krany wyposażone są w automatyczny system kontroli ilości dozowanego piwa, a wszystko pracuje pod kontrolą komputera, ustawienia urządzenia kufla są dostępne przy pomocy wyświetlacza. Istnieje możliwość ustawienia szybkości nalewanego piwa oraz określenie ilości piany. Temperatura piwa oraz ciśnienie są monitorowane elektronicznie. W przypadku zaniku zasilania, krany mogą być obsługiwane manualnie.  

 Dyspenser Beerjet 6 i Beerjet 6 mobile

Posiada dokładnie te same cechy co wyżej opisany produkt Beerjet 4 jak i Beerjet 4 w wersji mobilnej, różnica jest tylko w ilości kraników które tutaj wynosi 6.